ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

kamerové systémy, střežení objektů, přístupové systémy

Instalace a servis zabezpečovacích systémů

více jak 12 let se pohybujeme v oblasti zabezpečení

Elektronický zabezpečovací systém EZS

Provádíme montáže a servis zabezpečovacích systémů EZS. Servis provádíme i na zařízeních, které nemontovala naše firma. Montáže provádíme jak na malých rodiných domech tak i ve velkých firmách, kde můžou být i různé návaznosti.
Vzhledem k tomu, že jsme firma, která drží krok s dobou, tak vám umíme nabídnout i instalaci zabezpečení s řízením domácnosti, tzv. chytrou domácnost - chytrý dům. S takovým zařízením ovládnete ve vašem domě například topení, závlahu, klimatizaci, rolety, garážová vrata, vjezdovou bránu,..... To vše i na dálku pomocí chytrého telefonu.

Jako nadstandard poskytujeme našim zákazníkům, kterým provádíme montáž, zvýhodněnou cenu servisu.

Pro firmy je výhodná servisní smlouva, kde lze dohodnout i termíny servisních dojezdů.

Zajišťujeme připojení na PCO - bezpečnostní agenturu.

Systém volíme na základě rozsahu objektu (Jablotron, Digiplex, Galaxy,...)

Více informací - reference
Kontaktní formulář

+420 774 871 170


Kontaktní formulář

+420 774 871 170

Kamerový systém CCTV

Nabídka kamerových systému je velice široká a záleží na vašem požadavku. Dodáváme vše od fotopastí, skrytých kamer s okálním záznamem až po velké systémy se záznamem a s prací na síti. Kamerové systémy montujeme jak do malých objektů jako jsou rodinné domy tak i do velkých firem. Včetně montáží přehledových kamerových systémů ve městech nebo vesnicích.

Značky a typy kamer nabízíme na základě poptávky a především snímaného prostoru (Samsung, Dahua, Jablotron,...)

Jsme shchopni zajistit i nepřetržitý monitoring na bezpečnostním pracovišti.

Přenos kamerového systému se volí z datového přenosu (přenos po datovém kabelu, po kterém je možno kameru i napájet), bezdrátový přenos pomocí wifi (kamera musí mít zajišťeno pouze napájení). Pokud je přes místní sít povolen přístup odkudkoli z internetu, je možné kamery sledovat i na mobilním teelefonu nebo na počítači.

Našim zákazníkům, kterým provedeme montáž nabízíme lepší servisní ceny. Firmám nabízíme servisní smlouvy, kde je garantovaný dojezdový čas.


Dále nabízíme montáže přístupových systému, kde je možnost napojení na docházkový systém. Montáže a servis EPS - včetně ročních kontrol. Montáže kamerových systémů, které umožňují měřit rychlost vozidel. Ovládání např. vjezdové brány na základě SPZ a mnoho dalších bezpečnostních systémů.

V případě dotazů nebo vypracování cenové nabídky nás kontaktujte.